Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Zrovna do ATH bych nešel, tam se lítalo pořád. Spíš nějaký ostrov....

0 Citovat

Nelétalo se pořád. Jen se zdá, že je to ban je na lety směrem VB > Řecko...

0 Citovat

Co LTN -Soluň?

0 Citovat

Zainvestováno do LTN-Rhodos na 1.7. Bez Flexu. To musí vyjít :D

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


Porad?

https://www.flightradar24.com/da...hts/w94467


Mas zaiimavou definifici slova porad.

Asi vidíš víc než já. Já vidím Unknown status. Lety z 17.6. a 18.6. mám úspěšně refundovány ;)

EDIT: Dokonce je tam Scheduled let na 30.6., který Wizz ani nemá v prodeji.

0 Citovat

Tady je text řecké agentury na který se všichno odvolávají. Zatím jsem ale nenašel nic na řeckých vládních webech...


https://www.amna.gr/en/article/4...-on-July-1


EDIT: Tak už je "vyprodáno" :)

0 Citovat

Ja nechapem preco niektore lety dokazu zrusit tak rychlo a niektore tam vysia dlho ako napr. tie MLA lety  pripadne OTP... :-D

0 Citovat

Úspěšných 200 € investic :D

benq212 napsal(a):

Ja nechapem preco niektore lety dokazu zrusit tak rychlo a niektore tam vysia dlho ako napr. tie MLA lety  pripadne OTP... :-D
Nejspíš jiné oddělení ;)

DimikUK napsal(a):
W6 se nam zlepsuje. Za chvili to bude boj o sekundy 😂
Nezdá se mi. Na webu jsou o tom banu i zprávy staré 9 hodin. To je jejich průměr.

0 Citovat

Fuuuha, ja som mal stastie teraz...

Mal som asi pred 30min navoleny let LTN-SKG az k platbe kreditom, ale nezaplatil som to a prave citam ze je vypredane, tak v sekunde som sa k tomu vratil a potvrdil platbu a preslo to nastastie, hoci uz to bolo fakt sold-out :-D

0 Citovat

Nejak se nemaji ke zruseni Rumunska. No, mne se posledni dobou ty investice nedari. Prelivam to sem a tam pres flex a vzdy zrusi to, co jsem mel puvodne..

0 Citovat

Rumunsko: nový seznam už je vydaný. Stále na něm nejsou ani UK, ani Španělsko, ani Belgie, ani Holandsko. Nicméně zítřejší let LTN-OTP stále v prodeji. 

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Rumunsko: nový seznam už je vydaný. Stále na něm nejsou ani UK, ANI Španělsko, ani Belgie, ani Holandsko. Nicméně zítřejší let LTN-OTP stále v prodeji. 

To příjde, neboj. Kredit ze včerejšího Řecka mi zatím taky nenaběhl, takže zatím stejně se nic dál nedá dělat.


0 Citovat

Rosm napsal(a):

Kredit ze včerejšího Řecka mi zatím taky nenaběhl, takže zatím stejně se nic dál nedá dělat.

Kredit? Já to ještě nevidím ani jako zrušené, zatím jen SOLD OUT. Už opravdu šlo požádat o refund? 

0 Citovat

Qlk pre pokoj v dusi tam radsej zavolaj :)

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Qlk pre pokoj v dusi tam radsej zavolaj :)

  Jen upozornění pro ostatní - některé rady jsou dost hloupoučké.

0 Citovat

Zdravím, možná se to tady už řešilo, ale asi jsem to přehlédl. Wizz mi u několika letů pozměnil časy/dny odletu a nabídl možnost nové alternativy, redundance a nebo změny termínu. Jelikož se situace v každém státě ze dne na den mění, tak mě napadlo si nechat letenky pro jistotu na nějaký čas v tomhle stavu, že se s tím dá hýbat. Nemá někdo zkušenost, jak dlouho to takhle můžu držet a v podstatě ignorovat oznámení té změny ? Jestli po určitém čase mi to automaticky potvrdí na jimi navrhovanou alternativu, a nebo to celé zruší? Díky 

0 Citovat

Ahoj, neví někdo, jak je to s testem na covid po návratu z Albánie? Je někde už potvrzeno, že od 1.7. nebude potřeba? Chystáme se letět s Wizz  3.7.-31.7. Díky

0 Citovat

lajzto napsal(a):

Zdravím, možná se to tady už řešilo, ale asi jsem to přehlédl. Wizz mi u několika letů pozměnil časy/dny odletu a nabídl možnost nové alternativy, redundance a nebo změny termínu. Jelikož se situace v každém státě ze dne na den mění, tak mě napadlo si nechat letenky pro jistotu na nějaký čas v tomhle stavu, že se s tím dá hýbat. Nemá někdo zkušenost, jak dlouho to takhle můžu držet a v podstatě ignorovat oznámení té změny ? Jestli po určitém čase mi to automaticky potvrdí na jimi navrhovanou alternativu, a nebo to celé zruší? Díky 


do 3h pred puvodnim datem odletu.

0 Citovat

petra.havelkova44 napsal(a):

Ahoj, neví někdo, jak je to s testem na covid po návratu z Albánie? Je někde už potvrzeno, že od 1.7. nebude potřeba? Chystáme se letět s Wizz  3.7.-31.7. Díky


https://www.mzv.cz/jnp/cz/mapa_c...atele.html

0 Citovat

Na stránkách LTN je dnes naplánovaný odlet Blue Air do Bukurešti na 17:35.

0 Citovat

repatriace, dobrej melouch pro Blue Air,  jednosměrný lety kolem 200E 

0 Citovat

Jak byste chápali tenhle rakouský dokument ?

https://www.bmk.gv.at/dam/jcr:15...nts-EN.pdf


"Landing bans 

Version: 01.07.2020a, applicable till 15.07.2020, further developments to be observed

• flights from Belarus, Islamic Republic Iran, Italy – Region Lombardy, Peoples Republic

of China, Portugal, Russian Federation, Sweden, Ukraine and United Kingdom are

prohibited"


Přitom letenky do UK a Portugalska se vesele prodávají...

0 Citovat

Co to je za dokument? To je z ministerstva, které so opravdu jmenuje takto? 

Climate Action, Environment, Energy, Mobility,  Innovation and Technology


Ale opravdu by měly být zakázané minimálně přílety z UK, Švédska, Portugalska, Ukrajiny, Ruska, Lombardie...

0 Citovat

Tak už se rýsuje jistota:

https://www.imperatortravel.ro/2...iulie.html

0 Citovat

Rumunsko zruseno na 1.7, lety dalsi dny stale v prodeji. Refund ale vazne. 

0